• איחוד הנוער הדמוקרטי הפלסטיני קיימו סדרת
  تصغير الخط تكبير الخط طباعة المقالة

    عدد القراءات :421 -   2016-06-11

  איחוד הנוער הדמוקרטי הפלסטיני (אשד) קיים את סדרה של סדנאות וימי עיון וחינוכיים ברבות מן המחנות והתכנסויות הפלסטינים בלבנון, והסדנאות ממוקדות, מאות סטודנטים פלסטינים בשלבים שונים של חינוך, בעיקר על שני שלביה הכנה ותיכון וכן סטודנטים באוניברסיטה.

  הסדנאות דנו במציאות של חינוך לתלמידים פלסתינים בבתי ספר של אונר"א, ואת האתגרים העיקריים שהם מתמודדים בשלבים שונים של חינוך, יחד עם בעיות של סטודנטי אוניברסיטות לבנון.

  המשתתפים נעצרו מול אמצעים והקיצוצים אחרונים של אונר"א והמדיניות החינוכית שנרדפה על ידי הנהלת התכנית החינוכית לפליטים פלסתינים בלבנון, ובמיוחד החלטת של היועץ הממונה להגדיל את מספר התלמידים בכיתה ל חמישים תלמידים.

  המשתתפים דנו גם ההחליט של אונר"א לעצור את הגיוס, ומה זה אומר בעניין זה לעצור את האופק מול עשרות הפלסטינים הבוגרים האקדמיים, יחד עם התחמקות של אונר"א מן אחריותיה לקראת רבות המשרות הפנויות, במחלקת החינוך או הדרכה.

  המשתתפים קראו את אונר"א ואש"ף לקחת את האחריות שלהם בעניין זה דרך החיפוש הרציני לפתרון אסטרטגי להמשבר הזה, בדרך עבודה על פרויקט להקמת אוניברסיטה חופשית של סטודנטים פלסטינים בהיררכיה העדיפויות והצרכים הנדרשים של הפליטים הפלסטינים בלבנון, בגלל הפרויקט הזה מתוצאות חיוביות, השיגה זה יתרום מתן הזדמנויות עבור מאות סטודנטים הפלסטינים בלבנון מדי שנה להמשיך לימודם באוניברסיטה.

  لا يوجد تعليقات
  ...
  عزيزي المتصفح : كن أول من يقوم بالتعليق على هذا الخبر ! أدخل معلوماتك و تعليقك !!
  أهلاً و سهلاً بك معنا في موقع كتائب المقاومة الفلسطينية

  اسمك *

  البريد الالكتروني *

  المدينة

  المعلومات المرسلة *
  أدخل الكود *
  أضف

كتاب الانتفاضة الثانية والبندقية

لقراءة الكتاب اضغط على الصورة


دراسات عسكرية