• הארגונים של הנוער השמאל והמתקדם בחירות את (אשד) רכז של הפדרציה של הנוער הדמוקרטי העולמי (WFDY) באזור הערבי
  تصغير الخط تكبير الخط طباعة المقالة

    عدد القراءات :216 -   2015-11-17

  במסגרת הכנס של הפדרציה של הנוער הדמוקרטי העולמי (WFDY), שנערכה בבירה הקובנית הוואנה בתקופה שמ 8 עד 12 נובמבר 2015, וכי השתתפה הפדרציה של הנוער הדמוקרטי הפלסטיני במשלחת כלל את החברים ווסים רדיני ומוחמד אבו סרור, שבו הוועידה דנה במגוון של ניירות של הפוליטית והארגונית של המשלחת אל צד לנהל בחירות לכל הגופים ואתרים האחריות. שבה.

  התקדם הפדרציה הנוער הדמוקרטי הפלסטיני (אשד) החבר בפדרציה של הנוער העולמי (WFDY), לרוץ לתפקיד רכז של האזור הערבי לאיחוד, הארגונים של הנוער הצביעו בקונצנזוס לטובת (אשד) של אתר רכז האזור הערבי בהמשלחת.

  בהקשר זה, יוסוף אחמד הרשמי של הפדרציה הנוער הדמוקרטי הפלסטיני הודה לכל ארגוני הנוער להצביע ולתת אמון לאיחוד של הנוער הדמוקרטי הפלסטיני של האתר ואת עמדתו של הרכז של האזור הערבי, ואמר כי האמון זה והקונצנזוס מבטאים את הכבוד והערכה של ארגוני הנוער להתפקיד שמילאו (אשד) במסגרת התנועת של הנוער והסטודנטים על הרמת הפלסטיני והערבי והעולמי.

  הראוי להזכיר שהפדרציה של הנוער הדמוקרטי העולמי, אשר נוסדה בשנת 1945 ולוקח את האיחוד מהעיר בודפשט בהונגריה המטה הבסיסי ותמיד הוא אחד החשובים ביותר של הארגונים של הנוער העולמי, הכולל השורותיה עשרות הארגונים של הנוער מכל רחבי העולם. והיא מגדירה את עצמה כארגון נוער עולמי של אנטי - אימפריאליזם וגזענית.

  «אשד» שומר על ההשתתפות הקבועה בכל הפעילויות של האיחוד הנוער העולמי כדוכן חשוב מספק שטח גדול כדי להציג את הנושאים של הנוער הפלסטיני והאתגרים העומדים בפנם בכל הרמות, במיוחד הסבל הרב שנגרם על ידי הכיבוש הישראלי, כמו גם בסבל של הנוער בהמקלט והתפוצות. (WFDY) והמצב של הנוער העולמי בתמונה והמאבק להרחבת את מעגל הסולידריות עם העם הפלסטיני ומאבקם להחזרת הזכויות הלאומיות הלגיטימיות שלהם.

  באותו הקשר, משלחת של הפדרציה הנוער הדמוקרטי הפלסטיני ההשתתף בכנס שקיימה סדרה של פגישות עם הרבים מארגוני הנוער של הערבית והזרה ההשתתפות וסיפקה הסבר מפורט של המציאות של הנוער הפלסטיני, סוקר את אינתיפאדא של דור הנוער הפלסטיני בתגובם על התקפות הישראליות והמדיניות של התנחלות וייהוד, והמעצרים, והדגישו את הצורך להעלות את קולם של הנוער ברמה עולמית כדי לחשוף את שיטות העבודה הישראליות נגד העם הפלסטיני.

  لا يوجد تعليقات
  ...
  عزيزي المتصفح : كن أول من يقوم بالتعليق على هذا الخبر ! أدخل معلوماتك و تعليقك !!
  أهلاً و سهلاً بك معنا في موقع كتائب المقاومة الفلسطينية

  اسمك *

  البريد الالكتروني *

  المدينة

  المعلومات المرسلة *
  أدخل الكود *
  أضف

كتاب الانتفاضة الثانية والبندقية

لقراءة الكتاب اضغط على الصورة